Вс. Июн 26th, 2022
Ектор Хіменес-Браво про те, чому не їде з України та як дізнався про війну: "На мій дім напали"

На сторінці в Instagram колумбійський шеф-кухар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво розповів, як він дізнався про війну та чому, маючи можливість, не їде з України.

За словами Ектора, 24 лютого він був у Києві та на власні очі бачив, як російські війська бомблять українську столицю:

«24 лютого о 5 ранку я дізнався, що почалася повномасштабна війна. Побачив як бомблять мій рідний Київ. Я плакав, а після не міг говорити хвилин 20. У цей момент я відчув неймовірну силу, яку мені за 13 років подарували українці. На мій дім напали. Не на дім рідних, дім де я в гостях, а мій рідний дім. Ми не будемо жертвами, ми маємо боротися. Я відчув це перше в житті — цей менталітет мені подарували українці», — зазначив Хіменес-Браво.

Він наголосив, що коли 13 років тому приїхав до України, його зустріли щирі та привітні люди:

«Я, колумбієць не знаючий мови, почувався гостем в чужій країні. Але не зважаючи на те, що я був тут іноземцем — люди були дуже добрі до мене. Дуже гостинний, привітний і добрий народ», — поділився Ектор.Врешті, Хіменес-Браво наголосив, що протягом 13 років, перебуваючи в Україні, він не почувається гостем – він вважає Україну своїм домом.

«Без задніх думок зібрав речі і вирушив до України. Дорогою разом з командою почали організовувати благодійну вечерю, планувати як ми будемо допомагати українцям, як будемо годувати, на що і як будемо збирати гроші. Тому що я зобов’язаний — це мій обов’язок перед українцями. Я давно вважав Україну своїм домом, але саме в цей час я зрозумів наскільки сильно я люблю це місце. Цих людей, ці вулиці і ці сквери з каштанами. Я не можу бути осторонь, адже саме тут моє серце. Україна — мій дім, а ви — його душа», — сказав Хіменес-Браво.

Читайте також:

Олександр Положинський, у перервах між обстрілами, заспівав нову пісню
Галкін жорстко висміяв Путіна і запропонував йому поставити 300-метровий пам’ятник
Комаров у день народження виставив на благодійний аукціон своє унікальне авто
Дополнительно:
Ектор Хіменес-Браво про те, чому не їде з України та як дізнався про війну: "На мій дім напали"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.