Чт. Июн 30th, 2022
Галкін жорстко висміяв Путіна і запропонував йому поставити 300-метровий пам'ятник

Під час свого виступу Максим Галкін назвав Путіна «генеральним вождем Російської Соціалістичної Імперії».

Гуморист також запропонував встановити президенту РФ пам’ятник у центрі Москви висотою у 300 метрів та описав, який вигляд він міг би мати:

«Щоб підводний човен у натуральну величину, на ньому батискаф, на батискафі винищувач, на винищувачі ЛАДА «Калина», на ЛАДі «Калині» стоїть Путін у кімоно, в хокейному шоломі, в одній руці амфора, в іншій – журавлі. Ззаду в нього, трохи нижче спини, рукою Шевчука написано «Батьківщина». Все це тримають урядовці, прості селяни, робітники, а над усіма ними золотий напис «Подобається, не подобається — терпи мене, красуне». Ось це був би розмах», — сказав Галкін.Присутні у залі не стримували гучного сміху і зустріли жарти Галкіна гучними оваціями.

Нагадаємо, із початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України Максим Галкін разом із дружиною Аллою Пугачовою та їхніми дітьми виїхав до Ізраїлю. Галкін активно підтримує Україну. Зокрема, зі своїх концертів в Ізраїлі артист частину виручених коштів надсилає благодійним фондам, які допомагають біженцям із України.

Читайте також:

Оля Полякова зізналася, що не має грошей на освіту старшої доньки
Даніель Салем отримав контузію на фронті: «Ліве вухо навряд чутиме»
Олена Мозгова обурена схвальними відгуками українців про нову пісню «Ногу свело»: «Вбийте в собі комплекс меншовартості»
Дополнительно:
Галкін жорстко висміяв Путіна і запропонував йому поставити 300-метровий пам'ятник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.