Вс. Июн 26th, 2022
Харчишин про те, чому російська попса окупувала Україну: "Ми самі себе робили росіянами"

Зокрема, Валерій Харчишин вважає, що у тій кількості російської музики, яка була присутня в українському просторі, винні самі ж українці.

Таку думку він висловив під час марафону «Єдині новини». За словами Харчишина, «ми самі себе робили росіянами»:

«Росіяни, і, зокрема, ми самі себе робили росіянами завдяки російській культурі. Зокрема, музичній, робили частину Росії, співаючи російською мовою. Ми ставали частиною російськомовного простору, а для росіян весь російськомовний інформаційний простір — це і є Росія. Тобто ми були частиною Росії. Тому питання дуже дивне, як на мене, коли ми були Росією фактично, виконуючи пісні російською мовою. Тобто спочатку йдуть російські пісні, за ними російські паспорти, а потім летять російські бомби», — сказав Харчишин.

Також музикант зробив прогноз, як заборона російської музики вплине на розвиток українського музичного простору:

«Такий закон мали б прийняти набагато раніше. І тоді б, можливо, війни в нас не було, або вона була б у інший спосіб. Відрізавши і викорінюючи із себе усе російське, ми таким чином боремося з собою і з агресією Росії, ми боремося, аби не стати частиною російського інформаційного простору. Це дуже доречний закон. Але, як завжди, можливо, наміри дуже добрі, але трошки через дупу. Тому що ми в цьому законі не бачимо про інформаційний діджитал-простір. Тому що ніхто не працює з Google і тими платформами, які розповсюджують, незалежно від наших законів, музику. Тобто Google, Spotify, AppleMusic», — зазначив музикант.

Нагадаємо, раніше співачка Тіна Кароль висловилася щодо заборони російської музики в Україні та зазначила, які переваги цей закон дає для українського шоубізнесу.

Читайте також:

Тіна Кароль засудила виконання російських пісень українськими артистами на благодійних концертах у Європі
В Україні заборонили російську музику: кого це стосується, як працює і виняток для «хороших рускіх»
Голлівуд в Україні: хто з іноземних зірок приїздить до нас під час війни і як допомагає
Дополнительно:
Харчишин про те, чому російська попса окупувала Україну: "Ми самі себе робили росіянами"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.