Сб. Июн 25th, 2022
Кулеба розповів, коли Путін може погодитися на пряму розмову з Зеленським

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба каже, що на півдні українська армія вже проводить контратаки, а для масштабного прориву оборони противника буде застосовуватися передове озброєння.

Про це Кулеба написав у статті для Foreign Affairs.

«Ми будемо прагнути поставити росіян на межу необхідності покинути Херсон — місто, яке є ключем до стратегічної стабільності України. Якщо ми будемо просуватися і на півдні, і на сході, ми можемо змусити Путіна обирати між відмовою від південних міст, включаючи Херсон і Мелітополь, і відмовою від нещодавно окупованих територій на Донбасі, щоб він міг утримувати південь», — зазначив Кулеба.

За словами міністра, тоді російський президент почне серйозніше ставитися до переговорів про припинення вогню.

«Нашою метою, як і раніше, буде виведення російських військ з України… Зрештою, Путін вивів російські війська з районів навколо Києва, зіткнувшись з достатньою кількістю провалів. Якщо наші збройні сили стануть сильнішими і успішнішими, у нього будуть вагомі причини зробити це знову», — наголосив міністр.

Кулеба також переконаний, що Путіну легше буде подати поразку, як «акт доброї волі», перед подальшими переговорами.

«Путін міг би навіть заявити, що «спецоперація» успішно досягла своїх цілей з демілітаризації та денацифікації України, що б це для нього не означало… Пропаганда також може допомогти Путіну подати виведення військ, як знак гуманного поводження з російськими солдатами і як мудрий крок до миру загалом», — додав Кулеба.

Якщо ж Путін не змінить своїх планів, Україна може просунутися далі в Луганській і Донецькій областях, поки президент країни-агресорки не буде вести переговори або поки українська армія не досягне державного кордону.

Нагадаємо, очільник МЗС Дмитро Кулеба наголосив, що перемога України у війні проти Росії не призведе до ядерної війни, не зважаючи на занепокоєння Заходу.

Читайте також:

Путін погрожує світу голодом
Путін про «операцію» в Україні: «рішення суверенної країни, в якої є право, засноване на статуті ООН»
«Вічного нічого не буває»: Путін заявив, що Захід намагається «протидіяти перебігу історії»
Дополнительно:
Кулеба розповів, коли Путін може погодитися на пряму розмову з Зеленським

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.