Сб. Июн 25th, 2022
Луцький центр реабілітації працює у посиленому режимі, але чекають на ще більший потік поранених військових

Тут віднедавна для немісцевих у центрі реабілітації облаштували харчування та проживання, йдеться в ТСН.

Через біль і втому Ігореві кожен крок дається нелегко. Військовий отримав поранення у боях на Луганщині, переніс кілька операцій. Руку і ногу медикам вдалося врятувати, але попереду тривала реабілітація. І лікарі, і пацієнт налаштовані оптимістично.

У сусідній залі відновлюється тридцятирічний Віктор, який потрапив під мінометний обстріл на Луганщині. Травми серйозні, кажуть медики, тож реабілітація триватиме кілька місяців.

Центр відкрили у Луцьку ще два роки тому, за останні місяці пацієнтів тут значно побільшало, довелося розширюватися. Нині центр працює в посиленому режимі, тут обслуговують і цивільних, і військових. Бійців – позачергово. «Реабілітація абсолютно різних видів і опорно-руховий апарат, і дрібна моторика, і психологічна реабілітація, соляна кімната, є величезна кількість обладнання, різноманітні ванни, басейн для витяжки хребта», — зазначає луцький міський голова Ігор Поліщук.

Повноцінно займатися у центрі зараз заважає хіба повітряна тривога. У ці моменти військові, які набираються тут сил, подумки зі своїми побратимами, які там, на передовій, дають відсіч ворогові.

У центрі прогнозують — військових, що потребують відновлення після тяжких поранень, лише більшатиме. Але попри все, тут готові допомогти кожному, і до того ж безкоштовно.

Читайте також:

На Кіровоградщині для переселенців облаштували гуртожитки, але хочуть збудувати для них багатоповерхівки

За принт із Сімпсонами оголошують американським агентом: колишній бранець про абсурд і знущання від окупантів

У Дніпрі ресторан, який навіть не встиг відкритись, готує сотні комплексних обідів для шпиталів і переселенців
Дополнительно:
Луцький центр реабілітації працює у посиленому режимі, але чекають на ще більший потік поранених військових

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.