Вс. Июн 26th, 2022
Люди відмовляються евакуюватися з "Азоту": голова області розповів про ситуацію на заводі

У ситуації, що склалася, завод «Азот» не можна порівнювати з комбінатом «Азовсталь».

Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах 18 червня.

«З ними постійно є зв'язок. Їм пропонували багато разів виїхати, евакуюватися – вони не хочуть. Я за три з половиною місяці багато можу вже розповідати різних історій з евакуаціями і тому про всяк випадок ми попросили наших гвардійців, щоб вони просто поспілкувалися під відео з цими людьми, що вони відмовляються виїжджати з укриттів. І дійсно в нас є багато відеоматеріалу, де людям пропонується виїжджати, але вони не хочуть», – запевнив голова області.

«Там перебувають 568 людей, із них 38 – діти. Люди перебувають в укриттях, там їх декілька. Це не можна порівнювати з «Азовсталлю», тому що це не місто підземне під підприємством, а це декілька сховищ, які відокремлені, між собою ніяк не пов'язані. І от різна кількість людей перебуває в різних укриттях», – пояснив Гайдай.

Він також повідомив, що попри зруйновані мости, шляхи евакуації з Луганської області на сьогодні існують.  

«Шляхи евакуації є. Я, звісно, не буду казати, які саме, не буду акцентувати увагу, але шляхи як евакуації, так і доставки туди всього необхідного є», – сказав голова ОВА.

Нагадаємо, 17 червня Гайдай заявляв, що евакуація з «Азоту» неможлива через постійні обстріли з боку окупантів і вихід з заводу можливий тільки за умови повного припинення вогню.

Читайте також:

Що відбувається на двох напрямках на Луганщині: у Сєвєродонецьку та на трасі Лисичанськ-Бахмут — Гайдай
Гайдай розповів про «тиху евакуацію» та «кончених росіян», які постійно обстрілюють Лисичанськ
У Лисичанську знайшли відкриту братську могилу із сотнями загиблих: людей нікому ховати (фото)

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Люди відмовляються евакуюватися з "Азоту": голова області розповів про ситуацію на заводі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.