Сб. Июн 25th, 2022
Мішель анонсував, коли саме обговорять питання надання Україні статусу кандидата у ЄС

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter. «Статус кандидата буде включений до порядку денного Європейської ради наступного тижня. Зателефонував президенту Зеленському, щоб повідомити його про подальші дії. Ми єдині з народом України у солідарності та у нашому спільному майбутньому», — написав президент Євроради.

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн, коментуючи свою телефонну розмову із Зеленським, написала на своїй сторінці у сервісі мікроблогів Twitter, що її «дуже торкнулися теплих слів президента України у зв'язку з нашою рекомендацією надати Україні статус кандидата».

«Українці можуть розраховувати на Європейську комісію в її постійній підтримці на шляху до Європейського Союзу», — резюмувала вона.

Нагадаємо, Єврокомісія офіційно пропонує надати Україні статусу кандидата в члени ЄС.

Остаточне рішення Євроради щодо надання Україні статусу кандидата у членство в ЄС очікується 23-24 червня. 28 лютого президент Володимир Зеленський підписав заявку на членство України у Європейському Союзі. Київ заповнив та передав Єврокомісії дві частини опитувальника, що було необхідним кроком для надання статусу кандидата у членство в ЄС.

Читайте також:

Іміджеві втрати Кремля будуть величезними: військовий експерт назвав «чорним лебедем» визволення Херсона та удар по Кримському мосту
Окупанти задіяли диверсійно-розвідувальні групи: у Генштабі розповіли, що відбувається на Харківському напрямку
Російські окупанти намагаються встановити повний контроль над Сєвєродонецьком
Дополнительно:
Мішель анонсував, коли саме обговорять питання надання Україні статусу кандидата у ЄС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.