Сб. Июн 25th, 2022
Мапа бойових дій довкола Харкова: Жданов розповів, чого хочуть окупанти

Окупанти намагаються зрізати вклинення українських сил у свою оборону і повернути ситуацію, яка була до початку контрнаступальних дій на Харківському напрямку. 

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним 16 червня. 

«Їм (військам РФ – ред.) достатньо вже того, що вони дістають до міста ствольною артилерією і можуть постійно завдавати вогневих ударів по самому Харкову. Річ у тім, що там ми вийшли на державний кордон на окремих ділянках. І вийшло таке невелике вклинення в оборону противника. І швидше за все, підтягнувши резерви з Бєлгородської області, вони намагалися зрізати ці наші виступи, і таким чином фактично повернути ту ситуацію до початку контрнаступальних дій на Харківському напрямку», – пояснив експерт.

«Ми їх зупинили і в принципі просування сьогодні немає. Але ліквідація цих наших виступів дозволила російській артилерії сьогодні діставати до міста Харкова», – додав Жданов.

Нагадаємо, раніше військовий експерт Олександр Коваленко розповів, що контрнаступальні дії ЗСУ біля Ізюма створюють загрозу окупантам у їхніх наступальних діях на цьому плацдармі.

Читайте також:

Російські війська мають подекуди двадцятикратну перевагу в артилерії на фронтах: дані міністра оборони Британії
У Харкові росіяни знищили місцеве депо і сотню трамваїв перетворили на брухт
У Генштабі дали свіжу оцінку загрозі нового наступу на Київ

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Мапа бойових дій довкола Харкова: Жданов розповів, чого хочуть окупанти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.