Сб. Июн 25th, 2022
Маша Полякова перейшла на українську та зізналася, куди вступатиме

За словами Маші Полякової, тривалий час вона перебувала у депресивному стані, який у неї триває досі. Маша не приховує, що емоційно їй дуже важко.

У «Зірковому шляху» дівчина зізналася, що перейшла на українську мову: «Я активно почала вивчати українську мову, почала нею розмовляти з батьками і друзями», — поділилася дівчина.

Вона додала, що наразі перебуває у Франції, де вони з сестрою та мамою зупинилися у Ніки Бєлоцерковської. Там, каже Маша, вона, в основному сидить вдома та грає у комп’ютерні ігри. Також Полякова-молодша планує до виходу альбом з українськими піснями:

«Можливо, скоро вийде сніппет. Це не повноцінна пісня, тому що мені тут ніде записуватися. У мене є з собою тільки маленька переносна студія», — розповіла дівчина.

Разом з тим Маша Полякова зізналася, що вона готується до вступу до вишу і піде шляхом зіркової мами:

«Вступаю на музичну спеціальність, на вокал. Вступатиму за кордоном і в Україні, тобто куди поступлю туди й поступлю. Я планую поступати в Англії, адже вони зараз зробили там величезну знижку для українських учнів. Це хороший шанс», — пояснила Маша.

Також дівчина розповіла, як вони, переїхавши, розподілили хатні обов’язки. Так, молодша сестра Маші займається прибиранням, а сама Маша готує їсти:

«Аліса більше прибирає, я дізналася, що я вмію дуже добре готувати, чого я не очікувала від себе. Якось так ми розподілили обов’язки, адже мами багато часу немає вдома, вона працює», — зазначила Полякова-молодша.

Читайте також:

Галкін жорстко висміяв Путіна і запропонував йому поставити 300-метровий пам’ятник
Оля Полякова зізналася, що не має грошей на освіту старшої доньки
Даніель Салем отримав контузію на фронті: «Ліве вухо навряд чутиме»
Дополнительно:
Маша Полякова перейшла на українську та зізналася, куди вступатиме

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.