Вс. Июн 26th, 2022
Медаль у кишені: чоловіча збірна України з фехтування на шаблях вийшла до фіналу чемпіонату Європи

Нашу команду представляють Андрій Ягодка, Юрій Цап і Василь Гумен. Запасний — Богдан Платонов.

В 1/8 фіналу «синьо-жовті» перемогли Іспанію (45:33), а у чвертьфіналі впоралися з Німеччиною (45:44).

За путівку до фіналу українцям довелося змагатися проти Туреччини, цей поєдинок також завершився на нашу користь — 45:43. Таким чином, українська збірна гарантувала собі, як мінімум, «срібло» континентальної першості.

Тепер укранці всього в одному кроці від звання чемпіонів Європи. У фіналі суперниками нашої команди стануть угорці, які є бронзовими призерами Олімпіади-2020 у Токіо.

Фінальна зустріч відбудеться сьогодні, 20 червня, початок — о 18:45 за київським часом.

Нагадаємо, Владислава Харькова завоювала для України перше «золото» чемпіонату Європи-2022 з фехтування.