Чт. Июн 30th, 2022
Ми бачили сьогодні страшні наслідки російського нашестя і будемо сприяти проведенню розслідувань - Драґі

Італія буде сприяти проведенню необхідних розслідувань для документації військових злочинів, які вчинили російські військові на території України.

Про це 16 червня під час брифінгу в Києві сказав прем’єр-міністр Італії Маріо Драґі. 

«Ми бачили сьогодні страшні наслідки російського нашестя. Ми повністю підтримуємо і будемо сприяти проведенню необхідних розслідувань для того, щоб документувати ці військові злочини. Результатом обстрілів став жах і переляканість, але я чув також від людей надію і сподівання. І ці сподівання ми покликані підтримати і допомогти Україні відбудувати своє майбутнє. Ми дуже хочемо миру, ми хочемо, щоб не постраждали інші міста, але Україна має оборонятися, щоб досягнути миру», — сказав він.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон, прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі та президент Румунії Клаус Йоганніс вранці 16 червня прибули до Києва.

Європейські лідери провели переговори із президентом України Володимиром Зеленським, відвідали зруйнований окупантами Ірпінь та на власні очі побачили наслідки злочинів путінської армії під українською столицею.

Читайте також:

Візит Макрона, Шольца, Драґі та Йоганніса до України: перші подробиці та головні заяви (фото, відео)
«Росія не хоче миру»: Зеленський назвав головну мету країни-агресорки
Блокаду українських портів повинен припинити той, хто її розпочав — Зеленський
Дополнительно:
Ми бачили сьогодні страшні наслідки російського нашестя і будемо сприяти проведенню розслідувань - Драґі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.