Ср. Июн 29th, 2022
MONATIK зізнався, що приховує від своїх дітей

Артист зізнався, що саме завдяки дітям, Платону та Дані, знаходить сили, аби не зневірюватися та контролювати свої емоції.

Про це він розповів у програмі «Зірковий шлях».

«Я розумію, що якщо я зламаюся, то зламаються всі. Не можна. Ми мусимо бути сильними та йти вперед з вірою в перемогу та світле майбутнє», – зазначив зірка.

Виконавець зізнався, що намагається приховувати від нащадків справжні емоції та переживання. Втім, це вдається не завжди.

«Якщо ви думаєте, що я дуже твердо тримаюся, то я тихенько, щоб ніхто не бачив, так само дуже часто ламаюсь. Але намагаюся дуже швидко зібратись. Бо я знаю, що на мене дивляться діти, і їм краще цього не бачити. Хоча вони точно це розуміють і розуміють, що таке війна, дуже чітко», – розповів артист.

Знаменитість переконаний, що під час війни людям потрібно намагатися бути корисним. Він зазначив, що якщо людина не сильна у військовій справі, то може зайнятися тим, що наблизить Україну до перемоги. Зокрема, «воювати» на інформаційному фронті, волонтерити або готувати їжу для ЗСУ.

Нагадаємо, Галкін жорстко висміяв Путіна і запропонував йому поставити 300-метровий пам'ятник. Під час одного зі своїх виступів в Ізраїлі гуморист жорстко пройшовся президентом РФ.

Читайте також:

«Євробачення-2023»: Україна вимагає змінити рішення щодо місця проведення конкурсу
Комаров у день народження виставив на благодійний аукціон своє унікальне авто
Алан Бадоєв про те, як вплинули на нього події в Україні: «Війна забрала в мене бажання знімати кліпи»
Дополнительно:
MONATIK зізнався, що приховує від своїх дітей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.