Сб. Июн 25th, 2022
Нічого сказати на 114 день війни: Арестович - про виступ Путіна на економічну форумі

За слова Арестовича, виступаючи на 114 день війни, «фюрер» мало говорив про «спецоперацію» в Україні, оскільки через численні поразки не було, чого розповідати. 

Про це радник голови ОП повідомив у розмові з російським адвокатом та правозахисниким Марком Фейгіним у п'ятницю, 17 червня.

«Пшик абсолютний. Хочеться ясності або серйозних заяв, які змінюють обстановку — немає. Хочеться тоді залізної логіки — немає. Хочеться показати майбутні перспективи, мотивацію, за що російська армія воює, для чого це було потрібно — нічого немає. Абсолютно ні про що виступ. Немає, що сказати на 114 день (війни — ред.). Верховного головнокомандувача РФ, який задіяв міжконтинентальну війну і кинув Росію у прірву, цураються всі. Йому немає чого сказати на 114 конфлікту. Крім жалюгідних спроб виправдатися, немає нічого», — сказав Арестович.

Нагадаємо, 17 червня очільник Кремля виступив на економічному форуму в Санкт-Петербурзі. Під час промови він пригрозив світу голодом, заявив, що «Радянський союз — це історична Росія», а в України «було тільки три області», також визнав, що західні санкції вплинули на економіку РФ, та інші заяви, неприв'язані до реального стану речей у світі.

Читайте також:

ЗСУ вже за 15-18 кілометрів від окупованого Херсона — Арестович
Запрацювали британські ракети: Арестович розповів, як потонув російський корабель «Васілій Бех»
«Відвойовувати шматки землі»: Кулеба розповів, коли на фронті настане ключовий момент
Дополнительно:
Нічого сказати на 114 день війни: Арестович - про виступ Путіна на економічну форумі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.