Вс. Июн 26th, 2022
Оля Полякова розхвалила чоловіка і показала рідкісні фото з ним

Як розповідала Оля Полякова, її чоловік, бізнесмен Вадим залишився в Україні і пішов до тероборони.

У себе на сторінці в Instagram зірка розмістила серію рідкісних світлин з коханим. Зробила вона це з нагоди Дня батька, який святкували в Україні та світі 19 червня. Полякова розхвалила Вадима і зазначила, що він найкращий батько у світі:

«Мої діти не бачили тата вже 100 днів… Але вони знають, що він є в них, любить їх, і дуже чекають на зустріч! Тато – для мене істота метафізична, я знаю, що він повинен бути люблячим і надійним, ніжним і сильним, і завжди бути готовим на все заради своїх дітей… Мені так не пощастило, я свого батька рідного майже не знала, а той чоловік що був здатен дати мені любов, з'явився в маминому житті запізно, я виросла… Моїм дітям пощастило, в них чудовий батько і обирала я його, бо знала що кращого батька своїм дітям мені не знайти!» – написала Полякова.

Підписники сторінки співачки долучилися до привітань: «Ви – чудова родина», «Дуже мило! Дай Боже здоров'я вашій родині і мирного неба над головою!», «Діти – це наші крила, а люблячі батьки –це їхня опора. Миру та любові вашій родині».

Читайте також:

Дружина Скічка розсекретила, де народжувала третю дитину і як дізналася про війну
Переможниця «Холостяка-1» Олександра Шульгіна виходить заміж і показала свого обранця
Святослав Вакарчук вперше показав фото зі своїм однорічним сином
Дополнительно:
Оля Полякова розхвалила чоловіка і показала рідкісні фото з ним

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.