Вс. Июн 26th, 2022
Оля Полякова зізналася, що не має грошей на освіту старшої доньки

У програмі «ЖВЛ» Оля Полякова зізналася, що вона не відклала гроші на освіту доньки, тому що все, що заробила перед війною вклала у роботу:

«Ми зняли кіно. Кіно  — це дуже дорого. Ми його зняли, ми його показали. Ще не встигли його нікуди продати, тому що почалася війна. Ми вкладали у кліпи, вкладали у пісні. Я не можу сказати, що у мене було щось десь відкладене на освіту для моїх дітей», — поділилася виконавиця.

Тож, зізналася Полякова, вони з донькою вирішили, що вона піде на підготовчі курси і наступного року спробує податися на грант:

 «У нас зараз з моєю Марійкою трошки є проблеми. Тому що ми собі думали, що ми підемо до одного вишу, а сьогодні немає можливості так багато заробляти і їй оплачувати цей виш. Тому ми прийняли рішення, що вона буде подаватися на підготовчі курси до університету і наступного року подаватиметься на грант. Тому що той університет, який вона хотіла, це музичний коледж Berklee у Бостоні – він дуже дорого коштує і сьогодні ми не маємо змоги оплачувати їй таке дороге навчання», — прокоментувала Оля.

Водночас психологічно Полякова доньку налаштувала, що це для неї буде випробування і що вона має так підготуватися, щоб отримати цей грант і навчатися безкоштовно, це буде її заслуга та її внесок у сімейний бюджет.

Читайте також:

Оля Полякова розповіла, що в Олега Винника серйозні проблеми зі здоров'ям
Даніель Салем отримав контузію на фронті: «Ліве вухо навряд чутиме»
Олена Мозгова обурена схвальними відгуками українців про нову пісню «Ногу свело»: «Вбийте в собі комплекс меншовартості»
Дополнительно:
Оля Полякова зізналася, що не має грошей на освіту старшої доньки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.