Сб. Июн 25th, 2022
Остапчук розповів, чому ексдружина не дає йому бачитися з дітьми і як їх можна примусово повернути до України

Як розповів Володимир Остапчук у програмі «Слава+», його діти разом з колишньою дружиною Оленою перебувають у Канаді, в місті Торонто.

Остапчук пригадує, що у перший день війни о 5 ранку зателефонував колишній і сказав, щоб вони виїжджали, або він зараз приїде:

«Там одразу був від неї скандал, що нікуди ти не приїдеш. Нащо ти треба, що там Христина…». Я сказав, добре. Виїжджайте. І потім за два-три дні я їх побачив, вони вже були на західному кордоні. Евану не потрібен дозвіл на виїзд, він громадянин Канади. А Емілії я від руки написав дозвіл на в'їзд до Канади, — розповів Остапчук.

Водночас ведучий зізнався, що востаннє бачився з дітьми на пункті пропуску на Закарпатті – ведучий не має змоги поспілкуватися з дітьми відеозв'язком, бо ексдружина проти:

«Ні, Олена не дає. Вже 105-й день. Хоча телефоную щовечора. Моя колишня дружина або не відписує, або відписує свої стандартні тексти про те, що ти не маєш права бачитися з дітьми, нащо ти треба… Після війни розберемося», — прокоментував Володимир.

Ведучий не боїться, що після війни не побачить своїх дітей і вже має план:

«Я вже спілкувався з юристами. Я виграв суд. Суд мені призначив два обов'язкових дні на тиждень на те, щоб я проводив час з дітьми. Це середа чи неділя. Я до війни два три тижні це робив. Є процедура, можна примусово змусити їх повернутися до України, але який дурний батько так вчинить, коли ракети над головами літають», — пояснив Остапчук.

Або ж Остапчук планує полетіти до Канади і там вже зустрітися з донькою і сином:

«Є два механізми. Перший, ти повертаєш дітей до України, відкриваєш кримінальне провадження. А другий, я думаю, більш реалістичний, якщо вони не повернуться, то поїхати в Торонто і там з ними бачитися. Бо це рішення українського суду», — пояснив ведучий.

Остапчук припустив, чому Олена за стільки часу досі йому не пробачила:

«Думаю, що це, по-перше, її невлаштованість особистого життя. Бо коли в жінки налагоджується особисте життя, вона одразу починає жити своїм життям. Зараз вона живе життям, аби помститися ексчоловіку. Ну і образа», — висловив припущення Остапчук.

Читайте також:

Ексклюзив ТСН. Марічка Падалко розповіла, як відпустила коханого на війну та звернулася до дружин захисників
Дружина Віктора Павліка показала, як з розмахом відсвяткувала перший день народження сина
Остапчук та Суханов посварилися у прямому ефірі через російську музику
Дополнительно:
Остапчук розповів, чому ексдружина не дає йому бачитися з дітьми і як їх можна примусово повернути до України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.