Чт. Июн 30th, 2022
Після програшу в суді Ембер Герд заявила, що досі кохає Джонні Деппа

Після гучного програшу в суді Ембер дала інтерв'ю Today, чергова частина якого вийшла 15-го червня, в якому заявила, що досі кохає свого колишнього чоловіка.

«Безумовно, я кохаю його. Я кохала його всім серцем і робила все що могла, аби налагодити наші стосунки. І не змогла. У мене зовсім нема до нього негативних почуттів або злості. Знаю, це складно зрозуміти, або легко — якщо ви колись когось кохали», — заявила Герд, пише Hola!

Також акторка додала, що шкодує через те, що могла підняти руку на Деппа. Утім, вона заявила, що робила це лише у відповідь на насильство.

«Я ніколи цього не ініціювала, я відповідала. Коли ти живеш у насильстві, і воно стає нормою – як я казала у своїх свідченнях – ти мусиш адаптуватися», — додала Герд.

Нагадаємо, що Джонні Депп та Ембер Герд одружилися 2015 року. Шлюб тривав лише 15 місяців, а ініціаторкою розлучення стала Ембер. Подробицями особистого життя вона поділилася з британським таблоїдом The Sun. Жінка стверджувала, що Джонні наркоман, жорстокий аб'юзер та тиран. Депп своєю чергою запевняв, що Ембер бреше, та подав позов до суду проти видання The Sun.

У листопаді 2020 року Високий суд Лондона ухвалив, що газета змогла довести правдивість інформації, що містилася у статті, а Депп програв справу.

У квітні 2022 року Депп подав позов до суду проти Герд через статтю для Washington Post, в який Ембер знову розповіла, що Джонні – тиран, а вона жертва домашнього насилля. Цього разу правосуддя стало на сторону актора.

Присяжні визнали акторку Ембер Герд винною у наклепі на Джонні Деппа.

Читайте також:

MamaRika поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: «Мушу лягти до лікарні»
Дантес виступив для українських захисників: «Нереальне відчуття»
Оля Полякова розповіла, що в Олега Винника серйозні проблеми зі здоров'ям
Дополнительно:
Після програшу в суді Ембер Герд заявила, що досі кохає Джонні Деппа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.