Сб. Июн 25th, 2022
Перекручені слова Джонсона та маніпуляція про зброю: які фейки поширювали окупанти 18 червня

Зокрема, російські засоби масової пропаганди перекрутили слова прем’єра Великої Британії Бориса Джонсона про «втому від українського питання».

Про це ЦПД повідомив у Мережі.

Маніпуляція

Джонсона заявив: «коли настане втома від українського питання, дуже важливо показати, що ми з ними надовго… Україна може перемогти і переможе». Проте російська пропаганда своєрідно «процитувала» слова прем’єра Британії, повідомивши: «у світі з’являється втома від теми України».

Маніпуляція

Російський віце-прем’єр Юрій Борисов заявив: «передавання Україні радянської та російської військової техніки є порушенням міжнародних зобов’язань… (оскільки – ред.) постачання зброї передбачає заборону на її передавання, тому рф знищуватиме техніку ще до її потрапляння на поле бою».

Дезінформація

Російський посол у США Анатолій Антонов зробив таку брехливу заяву: «українська криза стала наслідком занепаду американоцентричної моделі світового порядку та крахом спроб США нав’язати лідерство всім державам. Наразі негативні наслідки цього поширюються по всьому світу».

Нагадаємо, напередодні президент РФ Володимир Путін відзначився пропагандистською заявою у своєму стилі про те, що США, «проголосивши перемогу в холодній війні, оголосили себе посланцями Господа на Землі».

Читайте також:

Чому Росія маніпулює темою ядерної зброї — в ЦПД пояснили
Медведєв зневажливо висловився про лідерів Франції, Німеччини та Італії і пригрозив їм за візит до Києва
«Ми не вторгалися до України»: Лавров знову відзначився скандальною заявою

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Перекручені слова Джонсона та маніпуляція про зброю: які фейки поширювали окупанти 18 червня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.