Чт. Июн 30th, 2022
Переможниця "Холостяка-1" Олександра Шульгіна виходить заміж і показала свого обранця

Олександра Шульгіна вже три з половиною роки проживає у Сполучених Штатах, де 3 червня народила доньку.

Як зізналася переможниця «Холостяка-1», вона заручилася з батьком своєї дитини. Про це вона розповіла YouTube-каналу «ДеЯк».

«Це було дуже не романтично, зовсім не так, як у кіно. Це було в ліжку, напередодні моєї поїздки в Україну в січні. Тому немає жодних фотографій, відеознімань. З весілля будуть фото, буде відео», — розповіла Шульгіна.

Весілля пара планувала святкувати цього серпня, але через війну святкування перенесли: 

«Ми взагалі планували у серпні в Україні й їхати до України. Але, з огляду на всі обставини, все це переноситься на наступний рік. Весільну сукню я ще знайшла до того, як я свого чоловіка зустріла, тож із цим питань немає. А щодо локації ми не починали займатися організацією. І, мабуть, дякувати Богові, що не вносили жодних завдатків нікуди. Вийшло, що в січні було освідчення, далі я полетіла до України, а за три тижні почалася війна».

Чоловік Олександри з Латинської Америки, його імені жінка не розголошує: особисте життя не хоче робити публічним. Лише зізналася, що він займається нерухомістю в Каліфорнії. Саме заради коханого Шульгіна й переїхала з Маямі до Лос-Анджелеса, де й завагітніла й народила первістка.

Щоправда, Олександра — прихильниця гостьового шлюбу (шлюбні стосунки між партнерами, що не проживають разом): «Я досі вважаю, що гостьовий шлюб — це найкращий шлюб, який може існувати. Я навіть пропонувала своєму чоловікові таке, але він сказав: «Ти що, як таке можливо?» — тобто він наполіг на тому, щоб ми жили разом».

Втім, Шульгіна все ж розглядає можливість якийсь час жити окремо з донькою. «В мене є ця мрія й я навіть зараз йому кажу, що, може на зиму (бо він не може переїхати), ми будемо з малечею в Маямі, а ти будеш тут і будеш до нас приїжджати. Не знаю, щось таке в мене бачення. Звісно, коли з'явилася мала, то хочеться, щоб твій чоловік був поряд. Але інколи, може потім, захочеться відпочити. І ось для цього можна поїхати на місяць, на два до Маямі. Мені здається, що щасливий шлюб — це шлюб, коли люди відпочивають одне від одного».

Жінка припускає, що такий формат для неї близький через те, що вона звикла за свої 34 роки до самостійного життя. «Але зараз ми живемо у великому будинку, якщо мені треба свій час, свій простір, то в мене він є», — резюмувала Олександра Шульгіна.

Читайте також:

Андрій Данилко розповів, як помирився з сестрою, з якою багато років не спілкувався
Святослав Вакарчук вперше показав фото зі своїм однорічним сином
Піаніст Євген Хмара втретє стане батьком
Дополнительно:
Переможниця "Холостяка-1" Олександра Шульгіна виходить заміж і показала свого обранця

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.