Сб. Июн 25th, 2022
Путін вимагатиме наступати до останнього солдата: експерт спрогнозував перебіг війни

Річ у тім, що Путіну сьогодні нічого пред'явити російському суспільству, немає перемоги.

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним 16 червня. 

«Цією війною з боку Російської Федерації керують політики, один політик – Путін. Тому військові проводитимуть наступальні дії до останнього російського солдата. От, скільки буде в них людей… Вони вже зараз знімають з інших напрямків батальйонно-тактичні групи для того, щоб виконати політичну задачу», – розповів експерт.

«Річ у тім, що без захоплення хоча б однієї області – чому такий важливий Сєвєродонецьк – тому що це вже політична задача, а не воєнна – Путіну сьогодні нічого пред'явити російському суспільству. Немає перемоги. Жодна задача військової операції не виконана. А кожна інфоновина або кожна політична заява має як свій пік, так і своє падіння. І от зараз починається хвиля спаду підтримки. Народ починає ставити запитання: «Ви чотири місяці воюєте. Чого ви там воюєте?» І йому треба щось принести. Тому він буде», – пояснив Жданов.

Водночас він зазначив, що за всіма показниками, російські війська зараз видихаються.

Нагадаємо, 16 червня президент України Володимир Зеленський заявив, що розмови світових лідерів з Путіним не зможуть зупинити війну в Україні.

Читайте також:

Мапа бойових дій довкола Харкова: Жданов розповів, чого хочуть окупанти
Біля кордону України армія Білорусі облаштовує позиції, а окупанти масово відмовляються воювати: головне зі зведення Генштабу
У Білорусі розпочали навчання з мобілізації, військовозобов'язаним уже роздали повістки — Жданов

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Путін вимагатиме наступати до останнього солдата: експерт спрогнозував перебіг війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.