Вс. Июн 26th, 2022
Путін визнав, що західні санкції таки вдарили по Росії

Він побідкався, що для країни-окупантки багато технологічних рішень стали недоступними. 

Про це Путін сказав 17 червня під час економічного форуму в Санкт-Петербурзі. 

«Санкційні обмеження поставили перед країною ряд складних завдань. Ряд технологічних рішень стали недоступними для підприємств, є проблеми з комплектувальними, порушена логістика. Але це відкриває нові можливості», — заявив диктатор. 

Путін заявив, що «такі виклики неможливо вирішити в один момент, а тому Росія нібито будує довгострокові економічні плани». Диктатор також побідкався, що нібито з Росією наважуються співпрацювати лише ті країни, у яких є «сильні лідери», здатні «не зважати на погрози Заходу». 

Він також додав, що інфляція у РФ від 2016 року склала 50%. Також диктатор прокоментував санкції проти російських багатіїв. 

«Я давно казав, вдома надійніше. Ті, хто не послухав, втратили мільйони на Заході. Наша країна з величезним потенціалом», — заявив лідер окупантів. 

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін погрожує світу голодом, який виник нібито через дії США та Європи. У голоді, який найближчим часом може настати в африканських країнах, Путін прямо звинувачує адміністрацію президента США Джо Байдена та європейських політиків. 

Також президент Росії Володимир Путін вкотре спробував виправдати своє вторгнення до України, тепер ще й заявляючи, що це рішення «суверенної країни, в якої є безумовне право, засноване на статуті ООН».

Читайте також:

Окупанти не проявляють активних бойових дій, але продовжують обстрілювати населені пункти: яка ситуація на півдні
У боях з окупантами загинув президент Дніпровської асоціації велосипедистів
«Тут похований російський солдат»: на Київщині знайшли тіло окупанта (фото)
Дополнительно:
Путін визнав, що західні санкції таки вдарили по Росії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.