Ср. Июн 29th, 2022
"Або їде і не стріляє, або стріляє і не їде" - окупанти скаржаться на обстріли з боку ЗСУ та несправну техніку

Російські окупанти у телефонних розмовах з родичами та друзями скаржаться на обстріли з боку ЗСУ та техніку, яка не працює.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

У перехопленій розмові двоє росіян обговорюють ситуацію на передовій. Один з них розповідає, що вночі потрапив під сильний обстріл з боку ЗСУ. Скаржиться на нестачу людей: «У нас тут троє людей чергує цілий день. Нікому ані поспати. Якби було так, що тут одні, там інші. А так виходить ці втрьох всю ніч чергують, а там вчотирьох. Зранку вийшли, як почали по нас пиз… (стріляти) з АГС (автоматичний станковий гранатомет – ред.). Спочатку раз в поле лягло, потім ближче-ближче. «Транзити» якісь катались. Вони не тільки нас, вони ще когось там обх… (обстріляли)».

Співрозмовник, у свою чергу, розповідає що поблизу з ними стоїть танковий підрозділ, який також потрапив під обстріл: «Один двохсотий, один трьохсотий. Йо… (поцілили) вночі. ДРГ зайшло. Нам показали все. Все розказали. Нічого путнього немає. Щоб взяти і приїхати. Всюди хлам. Або їде і не стріляє, або стріляє і не їде».Нагадаємо, за даними СБУ, російські офіцери залишають свій особовий склад напризволяще і тікають до РФ.

Читайте також:

«Путін не відмовляється від своїх планів»: у розвідці попередили, що війна в Україні затягнеться
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Дополнительно:
"Або їде і не стріляє, або стріляє і не їде" - окупанти скаржаться на обстріли з боку ЗСУ та несправну техніку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.