Ср. Июн 29th, 2022
"Бойові дії – завжди трагедія, але це вимушені дії": Путін спробував виправдати свою війну проти України

Окрім того, говорячи про «цивілізаційний вибір» України, очільник Кремля вирішив не стримуватися і перейшов на жаргонну лексику.

Свої заяви російський диктатор зробив на Петербурзькому економічному форумі 17 червня.

«Послухайте, бойові дії – це завжди трагедія. Але просто це вимушені дії з нашого боку, неминуче вимушені – ось у чому вся річ. Нас просто підтягнули до цієї межі», – сказав президент РФ.

«Я змушений нагадати, як все складалося. Послухайте, які б не були прозахідні уряди в Україні, ми зі всіма нормально працювали. От Ющенко був, Тимошенко. Вони ж абсолютно були прозахідно орієнтовані. Той самий так званий цивілізаційний вибір. Який там, вибачте за моветон, нафіг цивілізаційний вибір? Грошей натирили в українського народу, сховали в банках і хочуть їх захистити», – емоційно заявив Путін.

Нагадаємо, на цьому ж форумі очільник Кремля заявляв, що вторгнення до України – це рішення «суверенної країни, в якої є безумовне право, засноване на статуті ООН».

Зауважимо, що за останніми даними ООН, від російського вторгнення до України загинули та зазнали поранень понад 10 тис. цивільних. Серед загиблих понад 280 – діти.

Окрім того, російські окупанти постійно обстрілюють з різного озброєння мирні міста і села, знищуючи інфраструктуру та помешкання цивільних, які не мають жодного стосунку до війська. Про це, зокрема, свідчать останні дані Генштабу ЗСУ.

Читайте також:

Путін заявив, що «Радянський союз — це історична Росія», а в України «було тільки три області»
Путін не наважився особисто відповідати за удари по “центрах прийняття рішень” в Україні
«В заданих межах він цілком може функціонувати»: Фейгін оцінив фізичний стан Путіна на форумі

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Бойові дії – завжди трагедія, але це вимушені дії": Путін спробував виправдати свою війну проти України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.