Ср. Июн 29th, 2022
"Не підтримуєш, але сказати нічого не можеш": герой Олімпіади-2022 відреагував на мовчання колег з країни-агресорки

Cрібний призер Олімпіади-2022 Олександр Абраменко розуміє, чому його колеги з Росії не висловлюються проти війни, але вважає санкції проти них заслуженими.

«З одного боку, як спортсмен спортсмена, можу зрозуміти. Що творить твоя держава, ти, може, не підтримуєш, але сказати нічого не можеш. Звісно, як спортсмену, важко втратити всі змагання. Із іншого ж боку, якось треба дати зрозуміти, що це ненормально – те, що робить твоя країна, і ви всі разом маєте за це відповідати», – сказав Абраменко в коментарі для «Першого».

Український фристайліст також розповів, що Ілля Буров, з яким він обіймався у Пекіні-2022, став єдиним російським спортсменом, який зв'язався з ним після початку повномасштабної війни:

«Єдиний спортсмен, який мені подзвонив, – це Ілля (Буров — ред.). Росіянин. То я його обійму, то він мене на емоціях. Він дзвонив, я розповідав йому, що відбувається. Він також розуміє це все, але нічого зробити не може. Я розумію його. Напевно, тяжко там щось сказати, те, що треба», — підкреслив він.

Нагадаємо, що нападник збірної Росії Федір Чалов відмовляється повертатися на батьківщину зі швейцарського «Базеля», за який він виступав минулого сезону на правах оренди.

Читайте також:

Росія продовжує тримати в заручниках зіркову американську баскетболістку: їй загрожує 10 років в'язниці

Скандального президента Федерації боксу України, який «братався» з росіянином, змістили з посади

«Двічі просили сховати, але я до них не дослухалась»: 16-річна українка відмовилася прибрати прапор «Азову» на нагородженні в Угорщині
Дополнительно:
"Не підтримуєш, але сказати нічого не можеш": герой Олімпіади-2022 відреагував на мовчання колег з країни-агресорки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.