Сб. Июн 25th, 2022
"Не розслабляйтеся, це реалії війни" - в Одеській ОВА після інформації про вибухи звернулися до людей (відео)

Речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук закликав людей не панікувати і звикнути до реалій війни, адже до перемоги України у війні, яку розпочала РФ, ще «дуже складний шлях».

Про це повідомив речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук.

«Вчергове закликаю усіх дотримуватися правил повітряної тривоги. А це означає — не панікувати і виконувати ті дії, про які ви знаєте, навчені, і мусите їх виконувати. Це зрозуміло. Не треба говорити, що хтось за щось починає нам мститися. Ми живемо і маємо жити в реаліях цієї війни. Не розслабляйтеся, це реалії війни, з ними треба жити. А помста вона проти нас у чому? У тому, що ми українці і хочемо жити у власній державі. А за те, за інше.. Це щось змінює? Ні. Це війна, це не помста, а через день її вже не буде. Це війна. Будь-ласка, живіть цими реаліями, бережіть себе та своїх рідних. Головне, не треба панікувати», — заявив він.

Братчук зауважив, що «нам ще до перемоги йти дуже складний шлях». Але Україна здобуде цю перемогу.

«Інформацію ви запам’ятали. Лише з офіційних джерел, хто б там що зараз не писав», — підсумував він.

До слова, відповідне звернення речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук зробив після того, у ЗМІ почали поширювати інформацію про вибухи в Одесі. Їх пов’язували із начебто помстою росіян за «удар ЗСУ по трьох бурових платформах «Чорноморнафтогазу» в Чорному морі». Але наголосимо, українська влада і військові наразі інформацію про удар не підтверджували. Це повідомив лише фейковий тимчасовий «керманич» незаконно анексованого Криму Аксьонов.Нагадаємо, в анексованому Криму заявили про нібито удари ЗСУ по «вишках Бойка» у Чорному морі.

Читайте також:

До Одеської області можуть проникнути російські ДРГ через гирло Дунаю – речник ОВА
«Ласкаво просимо до пекла»: Братчук розповів про «Гарпуни» та попередив екіпаж російського «Адмірала Макарова»
Чи можуть російські війська прорватися до Одеси через Миколаїв: Кім пояснив
Дополнительно:
"Не розслабляйтеся, це реалії війни" - в Одеській ОВА після інформації про вибухи звернулися до людей (відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.