Вт. Июн 28th, 2022
"Подарунок" від фермерів: у Мелітополі окупантів нагодували отруєною черешнею

У Мелітополі Запорізької області місцеве населення чинить героїчний супротив окупантам. Люди, зокрема, відкрито проігнорували святкування «дня РФ», яке влаштували путінські війська в місті, вони таож не беруть російських паспортів і труять окупантів.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Telegram-каналі.

«Партизанський рух у Мелітополі — це не виняток, це правило. Супротив у Мелітополі поглинає понад 99% всіх мешканців міста, які залишились . Ті останні кроки, які роблять наші жителі міста щодо супротиву, вони повністю ігнорували святкування «дня РФ» у Мелітополі, і як бачив увесь світ у черзі за російськими паспортами вишикувалось аж 15 людей із 70 тисяч, які залишились наразі у тимчасово окупованому місті. Черговий подарунок наші фермери приготували рашистам — нещодавно оброблена черешня, яка викликала масове захворювання у тих рашистів, які крали її у фермерів. І це черговий різновид партизанського руху, супротиву, яке є сьогодні на території Мелітопольського району. Не треба у нас нічого красти, це все вирощувалось сильним трудом наших фермерів», — розповів Федоров.

Нагадаємо, Мелітополь від 26 лютого окупований Росією. Загарбники розвісили російські прапори в місті та привласнили собі магазини. У деяких з них встановлені ціни в рублях.

Читайте також:

В ISW пояснили, навіщо окупанти влаштували теракти в Мелітополі та Бердянську на «день Росії»
«Кілька колаборантів»: Зеленський прокоментував «черги» по російські паспорти в Херсоні
Замість мелітопольської — італійська: яку черешню продають на столичних ринках та які на неї ціни
Дополнительно:
"Подарунок" від фермерів: у Мелітополі окупантів нагодували отруєною черешнею

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.