Вс. Июн 26th, 2022
"Ще раз показали, що українці - сильна нація, яка не здається": Магучіх - про тріумф на Діамантовій лізі

На головних комерційних змаганнях у столиці Франції українки зайняли весь п’єдестал в стрибках у висоту.

Магучіх зі світовим рекордом сезону виграла «золото», а Ірина Геращенко та Юлія Левченко здобули «срібло» і «бронзу» відповідно.

Неймовірний тріумф українок у Парижі 20-річна спортсменка з Дніпра прокоментувала для srf.ch.

Цей феєричний успіх українські стрибунки присвятили рідній країні, яка продовжує протистояти збройній агресії російських окупантів.

«Це хороший результат для мене — 2,01 м. Велике задоволення стрибати на цьому стадіоні, адже через два роки в Парижі відбудуться Олімпійські ігри.

Дуже круто змагатися з нашими дівчатами з України, тому що, на превеликий жаль, в Україні триває війна та ми готуємося в інших країнах. Дуже важко ментально сфокусуватися на стрибках, але ми ще раз показали, що українці — сильна нація, яка не здається. Ми стрибаємо, щоб зберегти нашу країну.

Ситуація жахлива для мене, тому що я не можу повернутися додому, поки мій сезон не завершиться. Це буде у вересні. Але я чекаю на це та намагаюсь показувати найкращі результати на змаганнях, щоб допомогти нашій Україні.

Зараз я з моїм тренером. Нам дуже важко психологічно сфокусуватися на стрибках у висоту. Всі наші думки залишаються в Україні, ми читаємо новини й ми дуже засмучені ними. Ми всі віримо, всі наші стрибунки в висоту, всі наші спортсмени вірять, що це завершиться якнайшвидше.

Найбільше я зараз хочу миру у своїй країні — це велика мрія всіх українців, але якшо говорити про спорт, то це — світовий рекорд», — сказала Магучіх.

Відео переможного стрибка Магучіх на 2,01 метраРаніше ТСН Проспорт повідомляв, що Україна завоювала перше «золото» чемпіонату Європи-2022 з фехтування.

Читайте також:

Україна виборола першу медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту

«Український спорт відкидається на 10 років назад»: Світоліна обурилася допуском росіян і білорусів до US Open

Колишній суперник Віталія Кличка зганьбився, назвавши війну в Україні «громадянською»
Дополнительно:
"Ще раз показали, що українці - сильна нація, яка не здається": Магучіх - про тріумф на Діамантовій лізі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.