Ср. Июн 29th, 2022
"Територія беззаконня": український постпред прокоментував смертні вироки іноземцям у "ДНР"

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, — пише Укрінформ.

«Росія намагається перетворити Донецьку та Луганську області на територію беззаконня з терористичними організаціями, так званими «ДНР» і «ЛНР», створеними та контрольованими нею. У цьому зв’язку винесений минулого тижня в Донецьку «смертний вирок» трьом військовополоненим є чіткою і тривожною тенденцією. Як би не було організовано імітаційний судовий процес, Росія несе за це повну відповідальність», — сказав Цимбалюк.

Україна вимагає від російської сторони відповідного гуманного ставлення до військовополонених.

«Залучення спеціалізованих міжнародних установ для моніторингу умов їх утримання на підконтрольних росії територіях є обов’язковим», — резюмував український посол.

Нагадаємо, самопроголошений «суд» у «ДНР» засудив трьох іноземців, що воювали на боці України, до страти. «Суд» засудив Ейдена Асліна і Шона Піннера з Великої Британії та Саадуна Брагіма з Марокко.

Крім того, нещодавно стало відомо, що полоненого громадянина Південної Кореї, який воював на боці України, також судитимуть у так званій «Донецькій Народній Республіці».

Читайте також:

«Ще один воєнний злочин»: в ООН відреагували на смертний вирок іноземцям в «ДНР»
«Небезпечний сигнал для «пацифістів»: Зеленський висловився про смертні «вироки» для британців у «ДНР»
Кремль відмовив засудженим у «ДНР» до страти британцям у статусі військовополонених

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Територія беззаконня": український постпред прокоментував смертні вироки іноземцям у "ДНР"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.