Сб. Июн 25th, 2022
"Твоєї квартири уже немає": жінка з Житомира на власні очі бачила ракету, яка летіла просто в її дім

Раніше виплати житомиряни мали б отримували щомісяця на підставі договорів оренди житла. Тепер усю суму обіцяють виплатити одним платежем до кінця 2022-го року.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Житомирянка Таїса Білоус лишилась без своїх квадратних метрів. Жінка побачила на власні очі те, що знищило її будинок у Житомирі і її коханого чоловіка, з яким прожили душа в душу. Та поки що вона, як і більшість потерпілих, намагається влаштувати своє життя самотужки.

У будинку, який знищила ворожа ракета, вона з родиною жила майже 30 років.

«Жили, знали, що пенсія скоро, треба облаштувати — і все прахом в один день. Залишилося пальто, шапка і кіт у мене», — бідкається Таїса Білоус.

Коли почався повномасштабний наступ Росії, разом із чоловіком і дочкою вона поїхала за місто. Кілька днів були всі разом. Однак її чоловік, 67-річний Володимир Григорович, мав повернутися до Житомира, на роботу.

«Звичайно, тут були сирени, були обстріли, було страшно, але чоловік колишній військовий. Хоч і пенсіонер, він ходив на роботу», — розповідає жінка.

Володимир Григорович за першої ж сирени ходив до бомбосховища по сусідству. Однак не того дня.

«Я кажу: «Володя, може, ти підеш у бомбосховище?». А він каже: «Нікуди я не піду, бо я просто там перемерзаю. Нічого з нами не станеться, ніхто нас не буде бомбити. Прекрасно всі знають, що тут житловий будинок», — пригадує той страшний день Таїса Білоус.

Це було 8 березня. Чоловік зателеонував, привітав усіх рідних жінок з 8 березня. Пообіцяв, що пізніше всі разом зустрінуться, і він віддасть подарунки. Вже за годину Таїса Степанівна вийшла на вулицю і побачила її.

«Щось незрозуміле летіло над хатою. Летіло в бік Житомира і світилося. Дочка зразу сказала: «Мам, дзвони швидко папі», — пригадує жінка.

Але Володимир Григорович вже не відповів. Жінки почали телефонувати сусідам.

«Дочка попросила , шоб сусідський хлопчик сходив подився, а він каже: «Твоєї квартири уже немає», — каже жінка.

Як виявилося, під час авіаудару хлопець Женя, який повідомив родині страшну звістку, разом зі своїм батьком був у сусідній квартирі, яку також зачепило вибухом. 

Загалом без житла залишилися 60 родин цього будинку. Незабаром його планують знести. Усі тутешні мешканці тепер живуть де-інде. Наприклад,  Женя і пані Таїса —  у своїх друзів, бо грошей немає навіть на те, аби орендувати житло. Сюди ж приходять – хіба згадати, яким їхнє життя було раніше. До того, як в памяті жінки назавжди закарбувалися вогні ракет, які летіли в її будинок і в її щасливе життя.

«Не вистачає фотографій. Наше минуле, наші молоді роки. Діти наші. Все там», — бідкається жінка.

Читайте також:

Мешканці 18-поверхівки Ірпеня самотужки взялися лагодити будинок, але на все потрібно до 2 мільйонів гривень
Долю України в ЄС вже завтра вирішить Єврокомісія: чи варто сподіватись українцям
Військовий експерт роз'яснив, за яких умов українці зможуть зруйнувати Керченський міст
Дополнительно:
"Твоєї квартири уже немає": жінка з Житомира на власні очі бачила ракету, яка летіла просто в її дім

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.