Чт. Июн 30th, 2022
"Військові формування створюються не просто так": генерал-майор оцінив можливість наступу з боку Білорусі

Білоруські війська готуються до вторгнення до України з метою відтягування сил ЗСУ з інших напрямків.

Про це сказав генерал-майор у відставці, військовий дипломат і розвідник Петро Гаращук в ефірі телемарафону.

«Щодо агресії з боку Білорусі, це питання дуже складне. Але з огляду на те, що ми не дуже сильно довіряли, що можлива агресія з російського боку, то зараз можна дійти такого висновку, що все можливо. А враховуючи, що створюється оперативне командування, не просто так військові формування створюються на кордоні з іншою державою, отже, вони для чогось призначені, отже, що оперативне командування та штаби готуватимуться здійснювати військові дії на цьому саме напрямі. Тому відтягувати частину Збройних сил України з основних напрямків на Білоруський напрямок нам необхідно. У Генеральному штабі, я впевнений, що це все планується і люди перебувають», — зазначив він.

Також Гаращук підкреслив, що навіть з допомогою білорусів Росія не зможе перемогти Україну.

«Ми впевнені, що ніколи не перемогти Україну, зважаючи на те, що нас підтримує вся Європа та світ. Хто зараз Росію підтримує? Давайте зараз реально подивимось на речі. Нікарагуа, Північна Корея, Сербія, Сирія та ще дві-три держави, а решта від Росії відвернулися. А пропагандисти російські щодня викидають тонни інформаційного сміття на уми та серця людей Росії, і, на жаль, і там є люди, які вірять цим пропагандистам», — сказав він.

Нагадаємо, що експерт заявив, що армія Білорусі зараз показово демонструє війська, але вона не готова до наступального потенціалу. Всі ці загрози пов'язані лише з тим, аби українські війська перегруповувалися на північ України, особливо свої позиції на інших активних напрямках.

Читайте також:

Лукашенко готовий віддати наказ про наступ, але боїться реакції суспільства — експерт
Під Ізюмом ЗСУ ліквідували танкістів Кантемирівської дивізії
В анексованому Криму заявили про нібито удари ЗСУ по «вишках Бойка» у Чорному морі
Дополнительно:
"Військові формування створюються не просто так": генерал-майор оцінив можливість наступу з боку Білорусі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.