Вс. Июн 26th, 2022
"Весь світ ненавидітиме цю країну": чемпіон світу з футболу заявив, що для нього Росія припинила існування

Футболіст збірної Грузії вважає, що тепер РФ назавжди буде позбавлена нормального життя. Росію очікує повна ізоляція на кшталт СРСР, а ненависть до росіян буде в усьому світі.

«Це люди, які не мають своєї думки. Це люди, які заради грошей та свого блага закриють рота і дивитимуться, як помирають люди та діти. Це люди, які не хочуть розвиватися та жити нормальним життям. У Росії після цього ніколи не буде нормального життя. Весь світ ненавидітиме цю країну і цих людей. Ця країна закриється, ніби збудує стіну навколо себе і житиме там. Це буде інший світ.

СРСР? Так. Люди готові це «схавати», щоб їх не посадили на 10 днів до «мавпятника». Вони бояться сісти до в'язниці, але хочуть жити в країні, де нічого не буде. Для мене Росія припинила існування. Я й так раніше, знаючи про те, що було в Грузії, погано ставився до їхнього президента. Але там такий народ. Звичайно, може десь є кілька нормальних людей у країні — один відсоток із ста. Але я навіть не помічав цього одного відсотка. Таких людей мало. Пропозиції з боку російських клубів? Я їх навіть не розгляну», — сказав Цитаїшвілі в інтерв'ю Sport Arena.

Георгій є вихованцем київського «Динамо», виступав за юнацьку та молодіжну команди «синьо-жовтих», а 2019 року завоював титул чемпіона світу зі збірною України U-20. Однак згодом півзахисник вирішив скористатися своїм грузинським корінням і на дорослому рівні представляти національну команду цієї країни.

Раніше Цитаїшвілі порівняв війну в Україні з вторгненням Росії до Грузії 2008 року, де російські війська також чинили страшні звірства проти мирного населення.

Читайте також:

Пішли слідом за кораблем: усіх російських кікбоксерів вигнали з відомого промоушена

У боях з окупантами загинув президент Дніпровської асоціації велосипедистів

Футболіст Першої ліги у складі спецпідрозділу захищає Україну від окупантів на Харківщині
Дополнительно:
"Весь світ ненавидітиме цю країну": чемпіон світу з футболу заявив, що для нього Росія припинила існування

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.