Вт. Июн 28th, 2022
"Євробачення-2023" відбудеться не в Україні – Європейська мовна спілка

Відповідна заява з'явилася на офіційному сайті Європейської мовної спілки (EBU), яка займається організацією та проведенням музичної першості.

У заяві йдеться, що після того, як EBU вивчила можливі варіанти проведення конкурсу з українською стороною — UA.Суспільне, стало зрозуміло, що не всі умови можуть бути виконані, відповідно й «Євробачення-2023» не може бути проведене в Україні

«EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra's 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні… В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з ВВС, що посіли друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу Євробачення-2023 року у Великій Британії» – йдеться у заяві на сайті Європейської мовної спілки.

Разом з тим у EBU наголосили, що хочуть, аби перемога України позначилася на конкурсі наступного року і зазначили, що це буде у пріоритеті під час обговорення проведення конкурсу з організаторами в іншій країні.

Нагадаємо, український гурт Kalush Orchestrа переміг у конкурсі «Євробачення-2022» з піснею Stefania. Таким чином наступний конкурс мав би відбутися в Україні. Втім, держава-переможець може передати право проведення іншій країні.

Читайте також:

Олена Мозгова обурена схвальними відгуками українців про нову пісню «Ногу свело»: «Вбийте в собі комплекс меншовартості»
Дівчина соліста Kalush Orchestra у сукні з тюльпанами влаштувала вінтажну фотосесію у парку
Яскраві меми про приїзд Шольца, Макрона і Драґі до Києва: «Зачиняй вікно, закарпатська ТРО роздасть повістки»
Дополнительно:
"Євробачення-2023" відбудеться не в Україні – Європейська мовна спілка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.