Вт. Июн 28th, 2022
Росія продовжує використовувати "гуманітарні коридори"для депортації українців - британська розвідка

За останні 48 годин Росія відновила свої зусилля з наступу на південь від Ізюма з метою заглибитися в Донецьку область і оточити Сєвєродонецьк. Так звані «гуманітарні коридори» використовуються для депортації українців на окуповані території.  

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в Twitter.

Від 14 червня офіційні особи Росії заявляють, що вони намагаються створити «гуманітарні коридори», щоб цивільні особи могли евакуюватися з Сєвєродонецька.

«У Росії є прецедент, як раніше в кампанії в Україні, так і в Сирії, використання односторонньо оголошених «гуманітарних» коридорів в якості механізму для маніпулювання простором бойових дій і примусового переміщення населення», — повідомляє розвідка..

За даними Міноборони Британії, українські громадяни, які застрягли в Сєвєродонецьку, швидше за все, з підозрою поставляться до використання запропонованого коридору. Варіанти покинути місто обмежені руйнуванням мостів, але запропонований Росією маршрут приведе їх в місто Сватове, в глибині окупованої Росією території.

«Якщо мирні жителі, які опинилися в пастці, не приймуть пропозиції вийти через коридор, росіяни, швидше за все, зроблять з цього виправдання в тому, що роблять менше відмінностей між ними і будь якими українськими військовими цілями в цьому районі», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російська армія розгортає додаткові сили у напрямку Сєвєродонецьк-Лисичанськ.

Читайте також:

«Гарпуни» запрацювали: Арестович розповів, як затонув російський корабель «Васілій Бех»
Потрібно вигнати агресора: Джонсон у Києві розповів про своє бачення мирних переговорів з Росією
“Немає людей, в ротах залишилось по 10-15” – розвідка перехопила розмови окупантів
Дополнительно:
Росія продовжує використовувати "гуманітарні коридори"для депортації українців - британська розвідка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.