Сб. Июн 25th, 2022
Російська армія тотально виснажена від боїв за Сєвєродонецьк -The Telegraph

Вони зазначають, що незважаючи на російські масовані обстріли і спроби росіян взяти повністю місто, українські війська все ж утримують позиції в Сєвєродонецьку і навіть намагаються контратакувати.

Про це пише The Telegraph.

Російська армія сильно виснажилась внаслідок безуспішних спроб захопити стратегічно важливий Сєвєродонецьк. Кремлю навіть довелося залучити до бою резервістів з мінімальним військовим досвідом. За інформацією міністерства оборони Великої Британії, в деяких російських БТГ, які зазвичай складаються з 600-800 військовослужбовців, залишилося до 30 людей. 

Експерти впевнені, що армія РФ дедалі частіше оперуватиме недоукомплектованими БТГ, а обидві сторони під час боїв у містах діятимуть малими піхотними групами. За даними Міноборони Британії, Україна вивела більшу частину військ на стратегічно вигідніші оборонні позиції з Сєвєродонецька. 

Утім, Росія все ще має значну перевагу у важкій зброї, з якої просто зараз обстрілює сусідній з Сєвєродонецьком Лисичанськ. 

Нагадаємо, у Сєвєродонецьку тривають запеклі вуличні бої.

Російське командування не зважає на втрати та намагається встановити контроль над містом. Ворог практично не здійснює маневри піхотою, а досягає значної переваги в бронетехніці та артилерії.Збройні сили України стримують наступальні дії російських підрозділів, які намагаються оточити наші війська у районах Сєвєродонецька і Лисичанська та блокувати шляхи логістичного постачання з Бахмута.

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний назвав Сєвєродонецьк ключовою точкою в системі оборони Луганської області. За його даними, російські війська намагаються атакувати Луганщину одночасно на девʼяти напрямках.

Читайте також:

Російські окупанти намагаються встановити повний контроль над Сєвєродонецьком
Окупанти посилюють угруповання своїх військ на Сєвєродонецькому напрямку — Міноборони
Кількість ворожих обстрілів, які вбивають мирних жителів, зростає: яка ситуація у Луганській області
Дополнительно:
Російська армія тотально виснажена від боїв за Сєвєродонецьк -The Telegraph

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.