Сб. Июн 25th, 2022
Що відбувається на двох напрямках на Луганщині: у Сєвєродонецьку та на трасі Лисичанськ-Бахмут - Гайдай

Ситуація на Луганщині залишається стабільно важкою, тому що всі резерви навіть познімали з деяких позицій і відправили на два напрямки. Перший – це Сєвєродонецьк, звісно. Другий – це напрямок Золоте, Комишуваха, Попасна.

Про це заявив керівний Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Намагається російська армія виконати те, що в теорії вони вже зробили: вони відзвітували, що Сєвєродонецьк вони контролюють, але поки що вони там гинуть, і поки тривають там бої. Тому реально по факту не захопили місто, а контролюють більшу частину, але не захопили повністю.  Не контролюють повністю, але треба ж якось виконувати вже анонсоване, і тому кидають туди величезну кількість резервів», — пояснив Гайдай.

І друге, за словами очільника Луганської ОВА,це те, що загарбники  хочуть перерізати і контролювати трасу Лисичанськ-Бахмут. «Це так само в них не виходить. Вони намагаються оточити наших військових, якраз якщо б у них був успіх на цій трасі, то, можливо, було б якесь оперативне оточення, але нічого в них не виходить. І ми бачимо дуже величезну кількість резервів туди кинуто. Сотні одиниць техніки щоденно проходить через Луганщину в цих напрямках», — зазначив він.

Що стосується траси Лисичанськ-Бахмут, за словами Гайдая, вона не є проїздзною, тільки якісь там відчайдухи-військові намагаються там пролетіти, але, насправді, вона дуже щільно під обстрілом перебуває.

«Але вони (окупанти – ред.) її не контролюють по факту, вони там не стоять, в них нема там блокпостів. Іноді навіть буває, що танк, в нас були там ситуації коли «восьмидесятка» російська виїжджала там на пагорб і починала прямою наводкою обстрілювати. Але, знову ж таки, за певний короткий час її або знищували, або відганяли. Тобто трасу вони не контролюють», — підкреслив голова Луганської ОВА.

Нагадаємо, за даними СБУ, російські офіцери залишають свій особовий склад напризволяще і тікають до РФ.

Читайте також:

«Путін не відмовляється від своїх планів»: у розвідці попередили, що війна в Україні затягнеться
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Дополнительно:
Що відбувається на двох напрямках на Луганщині: у Сєвєродонецьку та на трасі Лисичанськ-Бахмут - Гайдай

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.