Вт. Июн 28th, 2022
Стало відомо, скільки шкіл розбомбили росіяни на Харківщині від початку війни

Ще 165 перебувають у захоплених громадах Харківщини. А повністю зруйновано в області — 15 шкіл.

Про це повідомила директорка департаменту науки та освіти Харківської обласної військової адміністрації Анжеліка Крутова на брифінгу.

«Перед повномасштабною війною система шкільної освіти в області складалася із 715 шкіл, на кінець року більшість із них, без урахування закладів на захоплених територіях, працювали в онлайн-форматі. 165 шкіл перебувають у тимчасово окупованих громадах. Суттєво пошкоджені 186 шкіл, 15 – зруйновано повністю», — сказала Крутова.

Загалом, за її даними, в області налічується 230 тисяч дітей шкільного віку, з них половина виїхали з Харківщини (64 тис. – в інші області України, 65 тис. – за кордон).

Крутова зазначила, що в регіоні офіційно підтверджено загибель унаслідок збройної агресії РФ 44 дітей і поранення 130-ти. Інформації з тимчасово окупованих громад ще немає, тож кількість жертв може бути більшою.

Також, за даними департаменту, внаслідок бойових дій загинули дев'ять працівників закладів освіти, з них п'ятеро — вчителі.

Очільниця департаменту зауважила, що поки важко сказати, в якому форматі 1 вересня розпочнеться навчальний рік у регіоні. Вона додала, що громади пропрацьовують варіанти відновлення навчання.

«Ми з ними постійно ведемо консультації. Приблизну мережу ми вже маємо, тобто маємо розуміння, де можна вивести дітей на навчання. Якщо ні (не дозволить військова ситуація. — Ред.), звичайно, буде онлайн-навчання», — сказала Крутова.

Нагадаємо, окупанти потрощили унікальний заклад для дітей з порушеннями слуху в Запорізькій області.

Читайте також:

По школі на Київщині окупанти випустили 14 снарядів, але колектив почав збирання грошей на її відновлення
«Денацифікації» школи у Харкові: свідки розповіли про надпотужний вибух
Окупанти позбавили школярів Маріуполя канікул і все літо змушуватимуть вчитися російською
Дополнительно:
Стало відомо, скільки шкіл розбомбили росіяни на Харківщині від початку війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.