Сб. Июн 25th, 2022
Студент Ужгородського університету захистив диплом, перебуваючи на фронті (фото)

Ігор Рижак — студент фаху «Реклама та зв'язки з громадськістю» кафедри журналістики Ужгородського національного університету. Наразі хлопець в армії захищає країну від російських окупантів. З фронту він складав і державний іспит, літню сесію.

Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на керівника кафедри журналістики Євгена Соломіна.

«Він вчився до якогось періоду, потім перевівся на заочне відділення, а потім була академвідпустка. Над темою він працював самостійно. Ми з ним обговорювали, були на зв'язку, навіть продовжували її обговорювати після того, як він пішов на фронт», — розповів він.

Студент-військовий Ігор Рижак  каже, що вчитися на фронті важко. Втім, за йго словами, товариші допомагали, а викладачі ставилися з розумінням. За роботу та захист він отримав оцінку «відмінно».

«Постійно потрібно вчитися, тому що зараз триває війна за незалежність в окопах, а далі війна за незалежність буде тривати також і в інформаційному просторі. Та і загалом освічена людина — це фундамент великої і міцної держави в майбутньому», — каже хлопець.

На захист дипломної роботи викладачі запросили маму та брата Ігоря Рижака. Мама Катерина Рижак каже, що у жовтні 2020-го Ігор пішов на військові навчання, а у квітні 2021-го поїхав до зони ООС.

Завідувач кафедри журналістики Євген Соломін був керівником дипломної роботи Ігоря Рижака. Євген каже: хлопець завершив роботу ще у грудні 2021 року. 

Як повідомлялося, професор Ужгородського національного  університету Федір Шандор викладає на факультетах туризму і суспільних наук. 24 лютого, одразу після пар, він записався до лав оборонців. Втім, навіть там читав лекції студентам. 

Читайте також:

Герой України Ігор Дикун – легенда оборони Ірпеня – розповів, як із побратимами і місцевими зупиняли наступ на Київ
10-річна дівчинка в’яже для воїнів рятівні браслеті, які трансформуються в кілька метрів надміцної мотузки
Випускники в Україні фотографуються на тлі руїн шкіл і скасовують святкування, щоб кошти віддати на армію
Дополнительно:
Студент Ужгородського університету захистив диплом, перебуваючи на фронті (фото)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.