Сб. Июн 25th, 2022
Тіна Кароль у Токіо: співачка зустрілася з головою Олімпійського комітету Японії

Тіна Кароль підкреслила, що зустріч с паном Ямасіто – це важливий сигнал для українських спортсменів, адже він для них гуру, якого поважають усі покоління спорту. 

«Сьогодні в Україні повномасштабна війна, яку почала Росія проти мирних громадян України. Безліч українських чемпіонів світу, чемпіонів Європи, молодих спортсменів та майстрів спорту зараз взяли до рук зброю та перебувають на полі бою. Дехто з них вже загинув. Ваша позиція для усіх є важливим сигналом, де насправді є сторона світла», — сказала Кароль.

Своєю чергою, пан Ясухіро Ямашіто висловив всебічну підтримку українському народові та дав високу оцінку українським спортсменам.

«В Україні є дуже багато гарних спортсменів дзюдо. Я також знаю, як багато з них вимушено виїхало за кордон через війну в Україні. Багато спортсменів позбавлені можливості тренуватися», — сказав Ясухіро Ямасіто.

Голова Олімпійського комітету впевнений, що світова спортивна спільнота повинна турбуватися про українських спортсменів, які в майбутньому прагнуть стати чемпіонами.

«Ми з радістю приймемо тут у Японії молодих спортсменів з України, щоб вони могли продовжити тренування. Ми звернемося з такою пропозицією до японського уряду та попросимо їх про допомогу», — зазначив Ясухіро Ямасіто.

На зустрічі також був присутній Олімпійський чемпіон, японський дзюдоїст Косей Іно́ує.

Легенди спорту підписали пам'ятні листи спортсменам України, які будуть передані до української Федерації дзюдо.

Читайте також:

Оля Полякова зізналася, що не має грошей на освіту старшої доньки
Даніель Салем отримав контузію на фронті: «Ліве вухо навряд чутиме»
Олена Мозгова обурена схвальними відгуками українців про нову пісню «Ногу свело»: «Вбийте в собі комплекс меншовартості»
Дополнительно:
Тіна Кароль у Токіо: співачка зустрілася з головою Олімпійського комітету Японії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.