Сб. Июн 25th, 2022
Тіна Кароль засудила виконання російських пісень українськими артистами на благодійних концертах у Європі

Співачка Тіна Кароль в ефірі у телемарафону «Єдині новини» звернула увагу на благодійні концерти у Європі, які дають українські артисти на підтримку України.

На думку виконавиці, ці концерти варто називати не благодійними, а комерційними, і вони не можуть представляти Україну. Про це Кароль сказала, коментуючи заборону російської музики в українських медіа та громадському просторі:

«Я вітаю цей законопроєкт так само, бо виступила з ініціативою, користуючись такою можливістю і зараз повідомити про це, що ми маємо навести лад в концертній діяльності, яка називається «благодійні концерти» в підтримку України, де збираються кошти і на цих концертах дуже часто артисти виконують російські пісні. Я вважаю, що ці концерти, якщо виконуються російські пісні, мають називатися комерційними і ніяк вони не можуть представляти Україну, тому треба якось налагодити і надати раду цьому або внизу підписати, що у концерті лунають російськомовні пісні, або не мають права називати, що це представники або представляють Україну, тому що в спільноти закордоном питання: так ми не розумієм – ви воюєте чи співаєте російською», — пояснила свою думку зірка.

Також вона підтримує пропозицію перейменувати вулиці в Україні, які мають назви, або якось пов'язані з російською культурою:

«Так само я би звернулась ще до тих, хто говорить про перейменування вулиць – хтось погоджується, хтось ні, але я скажу, що якщо така мерзота виросла на оцій класиці російській, нафіга вона нам потрібна взагалі, її вчити – звичайно все перейменовуємо, нам воно непотрібно, воно не впливає на IQ аж ніяк», — наголосила Кароль.

Читайте також:

Тіна Кароль про заборону російської музики в Україні: «Я вітаю нас»
В Україні заборонили російську музику: кого це стосується, як працює і виняток для «хороших рускіх»
Зірка Голлівуду Бен Стіллер приїхав до Макарова – відео
Дополнительно:
Тіна Кароль засудила виконання російських пісень українськими артистами на благодійних концертах у Європі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.