Вс. Июн 26th, 2022
Такого приниження Путін не відчував ніколи: полковник ФСБ про невизнання Токаєвим так званих “ДНР” і “ЛНР”

Те, що 17 червня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв у присутності російського президента Володимира Путіна заявив про невизнання державності так званих “ДНР” та “ЛНР”, надзвичайно принизило очільника Кремля.

Про це розповів полковник ФСБ у відставці, ексдепутат Держдуми Геннадій Гудков в ефірі марафону “FreeДОМ”.

«Такого приниження, яке завдав пан Токаєв пану Путіну, останній не відчував давно, а може, навіть ніколи. Він настільки його розмазав, настільки принизив, показавши свою зневагу. Він буквально сказав наступне, мовляв, Путіне, ніякий ти там не лідер, ніякий ти не начальник, а лузер та вигнанець. Я думаю, що Путін досі перебуває в істериці», — зазначив Геннадій Гудков.

За його словами, російський президент використовує економіку, як зброю, але це весь час виходить боком Росії. Тож Казахстан — це хороша новина для кожного українця.

«Навіть у найближчому оточенні російського президента все більше людей вважають, що він програв війну, він лузер. Все більше світових лідерів розуміє, що з Путіним не можна мати жодних справ. Путін взагалі не має союзників», — зазначив ексдепутат Держдуми.

Казахстанський Telegram-канал ORDA раніше звернув увагу, що про призупинення відвантаження нафти оголосили одразу після виступу президента Казахстану Касима-Жомарта Токаєва на економічному форумі у Петербурзі, де він заявив, що не визнаватиме «незалежність» псевдореспублік на Донбасі.

Читайте також:

Казахстан закликає країни повністю відмовитись від ядерної зброї до 2045 року
Казахстан не порушуватиме санкції проти РФ, а заяви про переслідування російської мови — «від лукавого»: неочікуваний виступ Токаєва
Щоб не плутали з російською: Казахстан перейменував свою експортну нафту
Дополнительно:
Такого приниження Путін не відчував ніколи: полковник ФСБ про невизнання Токаєвим так званих “ДНР” і “ЛНР”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.