Чт. Июн 30th, 2022
Виручені кошти підуть на бронежилети захисникам: замовники з усього світу хочуть вишиванки-бандерівки

Вишиванку провідника ОУН відтворили львівські майстрині за єдиною світлиною, на якій Степан Бандера в національному вбранні. Схемою поділилися з чернівчанками, які взялися відшити сотню таких.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вишиванки-бандерівки ще в роботі, а замовлення і кошти на них уже надходять з усього світу. Тож перші 25 бронежилетів уже придбані й вирушили до наших бійців у Сєвєродонецьк.

Одна із майстринь Ганна Кривобок розповідає, що одна сорочка відшивається не менше одного дня. «Ми не думали, що так скоро всі зголосяться і оплатять. Ми будемо працювати у дві-три зміни, щоб скоріше зробити», — запевнила вона.

Ініціаторка проєкту Лєся Воронюк додала, що зараз дизайнери працюють над жіночою версією, це буде така собі вишиванка-бандерівка. Вона дещо відрізнятиметься, буде використано той самий орнамент, але застібки будуть на спині – це буде така вишукана жіноча версія.

Нагадаємо, як раніше писали, новоспечена зірка Мережі — кіт Бандера із Прикарпаття, знову здивував своїм креативним образом. Цього разу кумедний кіт приміряв військовий лук з українським пікселем.

Читайте також:

Озброєння України: які країни поставили 100% обіцяного (інфографіка)
«Путін не відмовляється від своїх планів»: у розвідці попередили, що війна в Україні затягнеться
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Дополнительно:
Виручені кошти підуть на бронежилети захисникам: замовники з усього світу хочуть вишиванки-бандерівки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.