Ср. Июн 29th, 2022
Як заблокувати дзвінки з невідомих номерів на смартфоні

Часто, заблокувавши один номер, цього виявляється недостатньо щоб позбутися спам-дзвінків, адже вам можуть теефонувати з різних номерів. Можливо, ваш телефон потрапив до бази даних  сумнівної організації, і вам можуть надходити дзвінки навіть вночі. У такому разі у пригоді стане блокування усіх номерів, що не вписані у телефонну книгу.

Блокування дзвінків з невідомих номерів на Android

Для того, щоб позбутися надокучливих дзвінків, необхідно:

Зайти в стандартний застосунок «Телефон».
Натиснути на кнопку меню та вибрати «Налаштування».
Перейти в розділ «Заблоковані номери».
Активувати блокування дзвінків із невизначених номерів  в пункті «Невідомі номери».

Як відключити звук дзвінка від незнайомих номерів

У багатьох телефонів є можливість відключити звук дзвінка від незнайомих номерів. В такому разі, номер, якого немає в списку контактів, відобразиться на екрані телефона, але звук і вібрація будуть відключені. 

Щоб відключити звук дзвінка незнайомого номера, потрібно налаштувати на телефоні режим «Не турбувати». У більшості телефонів він міститься в розділі «Налаштування» — «Звук».

Зайти в «Налаштування» та вибрати «Звук» – «Не турбувати».

Можна задати блокування або від незнайомих контактів, або від усіх абонентів. Деякі  телефони дозволяють задавати винятки — вимикати сповіщення про повторні дзвінки, коли людина дзвонить кілька разів.

Якщо необхідно, увімкніть звуки SMS та месенджерів та змініть параметри в розділі «Виключення», якщо вам потрібно, наприклад, щоб нагадування календаря продовжили приходити.

В розділі «Не турбувати» натисніть кнопку «Увімкнути».

Тепер ви будете бачити дзвінки від тих, кого немає у вашій телефонній книзі, в розділі «Пропущені» та, за необхідності, зможете перетелефонувати їм.

Можна задавати графік — в які дні тижня буде вимкнений режим»не турбувати». 

Таким чином, сумнівні дзвінки більше не будуть вас турбувати. Альтернативним способом може стати обрання режиму «Без звуку»  для всіх дзвінків, а потім окремо для контактів задати потрібні мелодії дзвінка. 

Спеціальні програми для блокування дзвінків з незнайомих номерів

Можна встановити сторонні програми для блокування незнайомих номерів — наприклад, «Не телефонуй мені», «Чорний список»; «Блокувальник дзвінків». Програми  не працюють на «айфонах».

Блокування дзвінків з невідомих номерів на iPhone

Починаючи від 13 версії операційної системи iOS, блокувати дзвінки від невідомих абонентів стало достатньо легко. Для цього вам необхідно:

Зайти в «Налаштування» — «Телефон».
Активувати функцію «Заглушення невідомих».

Тепер людина, що телефонує вам з невідомого номера, буде чути короткі гудки на іншому кінці дроту, а по завершенню дзвінка, вам прийде сповіщення про те, з якого номера теефонуваи.

Для старших версій iOS також є спосіб, як позбутися небажаних дзвінків. Вам потрібно активувати режим блокування таким  чином:

Зайти в «Налаштування – Не турбувати».
Перевести перемикач «Не турбувати» в активний стан. Після цього біля годинника має з’явитися іконка місяця, а телефон перестане відтворювати звуки сповіщень.
Тепер вам варто додати контакти до списку «Обраних». Для цього згорніть меню налаштувань та відкрийте «Контакти». Тепер по черзі відкривайте ваші контакти та в нижній частині екрану натискайте на «Додати в Обране».
Повертаємось у меню налаштувань. Відскрольте нижче до пункту меню «Допуск викликів» та обирайте функцію «Від обраних»

Таким чином, обрані вами контакти блокуватись не будуть, а ось іншим дзвінкам – зась.

Читайте також:

Заряджаємо смартфон усю ніч: наскільки це небезпечно
Як зберегти прохолоду в кімнаті, якщо у вас немає кондиціонера
Як заточити ніж підручними засобами: перевірені лайфхаки
Дополнительно:
Як заблокувати дзвінки з невідомих номерів на смартфоні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.