Чт. Июн 30th, 2022
Зірка "Школи" Василенко втекла з РФ і заявила, що шкодує про свої слова про Україну: "Мені соромно"

До початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну жила та заробляла в країні-агресорці.

Утім, після 24 лютого її пріоритети змінилися. Коли Ліза дізналася, що РФ обстрілює міста України, їй стало соромно, що вона жила в Москві та негативно висловлювалась про Україну, зокрема про те, що назвала українських патріотів «тупими» та вважала, що краще «здохнути там».

«Мені соромно, я понесла певний хейт. Цей хвіст тягнеться за мною протягом року. Усю суть тієї фрази я зрозуміла лише тоді, коли почалася війна. Я перепрошувала, мені дійсно дуже соромно за те, як я висловилась. Тому що люди, які розуміють, про що вони говорять, вони так не говорять. «, — розповіла Ліза на YouTube-каналі «Ходят Слухи».

До слова, Василенко перепросила за свої слова та додала, що готова понести відповідальність за те, що жила в Росії та не була патріоткою своєї країни.

«Мої пріоритети дуже змінилися. Я вже інша Ліза. Не та, що була рік тому, з іншими думками, поняттями. Ми всі робимо помилки, але я готова понести покарання, якщо це буде потрібно. Я пошкодувала про це, коли почалася війна. Я саме цієї миті зрозуміла, що саме я сказала. Люди саме цієї миті почали мене тикати в моє г*вно моїм обличчям. Мені соромно, що я була в цій Москві», — додала Ліза.

Окрім цього, акторка активно у своїх соцмережах говорила про війну, яка розв'язала Росія, та ходила на мітинги у країні-агресорці. Але згодом Ліза зрозуміла, що треба тікати, інакше її посадять до в'язниці, тому вона вирушила спочатку до Туреччини, а згодом — до країн Європи.

«Я відмовилася від усього: грошей, реклами у Росії. Для мене все зникло, як це все почалося. Ніколи більше», — додала Ліза.

Нагадаємо, 2021 року Василенко назвала українських патріотів «тупими» за те, що її почали критикувати, адже вона поїхала жити до РФ. Крім того, акторка додала, що в Росії набагато більше можливостей для розвитку і краще «здохнути там, ніж в Україні». Згодом, вона потрапила до бази «Миротворця».

На сайті «Миротворця» йдеться, що Василенко – провокаторка, бере участь в інформаційних провокаціях Росії проти України та заперечує російську агресію.

Читайте також:

Оля Цибульська показала запальні кумедні танці з мамою на кухні: «Життя до війни»
День батька: гурт «Антитіла» присвятив свою пісню «У книжках» вбитим на війні батькам
Максим Галкін відсвяткував 46-річчя та вперше за довгий час показав дружину та дітей
Дополнительно:
Зірка "Школи" Василенко втекла з РФ і заявила, що шкодує про свої слова про Україну: "Мені соромно"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.