Сб. Июн 25th, 2022
Зірка української спортивної гімнастики оформив "золотий дубль" на етапі Кубка виклику у Словенії

Після перемоги у вправах на кільцях, Радівілов став найкращим і в опорному стрибку.

У фіналі змагань Ігор закінчив виступи з середньою оцінкою 14.800 бала.

«Срібло» в опорному стрибку виграв британець Гаррі Гепворт (14.525), а «бронзу» взяв американець Тейлор Букхгарт.

Зазначимо, що Радівілов перемагає вже на другому поспіль етапі Кубка світового виклику. Минулого тижня він виборов «золото» в опорному стрибку на змаганнях у хорватському Осієку.

Загалом у скарбничці української збірної вже три медалі на етапі Кубка виклику в Копері. Окрім двох золотих нагород Радівілова, «срібло» у вправах на коні виборов Петро Пахнюк.

Радівілов є бронзовим призером Олімпійських ігор-2012 в опорному стрибку.
29-річний спортсмен також є багаторазовим переможцем і призером чемпіонатів світу та Європи.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що збірна України виграла 36 медалей на чемпіонаті світу з параплавання.

Коліном у голову: чемпіон України ефектним нокаутом здобув чергову перемогу в UFC (відео)