Сб. Июн 25th, 2022
За кордоном перебувають 650 тисяч українських учнів - Шкарлет

Від початку повномасштабної війни і до сьогодні  651 тис. дітей шкільного віку виїхала за межі України, а під російською окупацією опинилися 1 174 школи.   

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в інтервʼю ​​»Суспільному».

​​»Від 24-го лютого ми оголосили вимушені канікули на два тижні. З 14 березня МОН розповсюдило рекомендаційний лист і майже 12 800 шкіл розпочали навчання. Так, в змішаному режимі. Були регіони, в яких взагалі не можна було організовувати освітній процес. Це прифронтові області. Але навіть на окупованих територіях ми все одно розпочали роботу», — зазначив він.

Також він повідомив, що у тимчасово окупованому Херсоні із 60 директорів шкіл тільки двоє погодились працювати з окупантами. 

«Більшість шкіл все одно будуть продовжувати освітній процес за українськими стандартами. Ми на зв'язку з освітянами, з директорами обласних департаментів освіти, в тому числі й по військовим адміністраціям, де є тимчасово окуповані території. Намагаємось напрацювати такий механізм, який би зробив освітній процес безпечним», — сказав міністр.

Шкарлет повідомив, що на сьогодні 29 закладів вищої освіти, 40 закладів фахової передвищої освіти й  65 відокремлених структурних підрозділів переїхали з тимчасово окупованих територій, або з місць, де ведуться активні бойові дії.

Нагадаємо, у школах Миколаєва заборонять російську мову.

Читайте також:

Випускники в Україні фотографуються на тлі руїн шкіл і скасовують святкування, щоб кошти віддати на армію
Вчителів у РФ відправляють до окупованих регіонів України проводити «виховну роботу» з дітьми
У Ризі запрацював літній табір для українських та латиських дітей
Дополнительно:
За кордоном перебувають 650 тисяч українських учнів - Шкарлет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.