Чт. Июн 30th, 2022
Загальна мобілізація в Росії буде ознакою паніки Путіна - військовий експерт

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь.

«Загальна мобілізація в РФ призведе лише до того, що на фронт почнуть надсилати непідготовлених. Їх буде, можливо, багато. Тобто нахапати в Росії людей не є проблемою. І готувати їх не будуть, бо під час підготовки, вже навіть через місяць, людина може адаптуватися, і вже в навчальних центрах можуть виникати якісь протести, конфлікти, перестрілки тощо. Це реальний сценарій. Тобто вони на них будуть максимально психологічно тиснути. Та головне буде не військова підготовка, а намагання не допустити виникнення якогось протесту, і одразу відправити їх на фронт», — сказав він.

За словами експерта, в результаті, можливо, навіть ці десятки тисяч росіян, «яких будуть просто кидати під українську артилерію», на певний час змінять ситуацію на фронті.

«На певний час вони змінять ситуацію на фронті у тому сенсі, що українські військові будуть змушені витрачати свої боєприпаси на те, щоб перемелювати ось це «м'ясо». Але в результаті, буквально через кілька тижнів, це все обернеться таким ударом по настроях Росії, що навіть режим Путіна може цього не витримати, тому що всім стане зрозуміло, що у Путіна паніка, він не знає, що робити, і просто кидає людей в котел, щоб банально продовжити хоча б на кілька днів, на кілька тижнів існування свого режиму. І це призведе до абсолютно руйнівних наслідків», — сказав Михайло Самусь.

Читайте також:

Практика 2014 року: Жданов пояснив, навіщо окупанти обстрілюють Донецьк
Військовий експерт розповів про білоруські угруповання біля кордону і чи несуть вони небезпеку
На Запоріжжі фіксують колони ворожої техніки та місця базування російських окупантів
Дополнительно:
Загальна мобілізація в Росії буде ознакою паніки Путіна - військовий експерт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.