Вт. Июн 28th, 2022
Зеленський розповів, яке важке озброєння може приїхати на фронт вже найближчим часом

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що чим більше потужної зброї отримає Україна, тим швидше ми зможемо звільнити наші землі і людей.

Про це Зеленський сказав на брифінгу за підсумками зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, президентом Франції Еммануелем Макроном, прем'єр-міністром Італії Маріо Драґі та президентом Румунії Клаусом Йоганнісом.

«Ми цінуємо вже надану підтримку від партнерів. Очікуємо нових поставок передусім важкого озброєння, сучасної реактивної артилерії, систем протиракетної оборони тощо. Кожна партія такого постачання — це врятовані українці. І кожен день затримки або відкладення рішень — це можливість російських військових вбивати українців або руйнувати наші міста», — сказав глава держави.

Зеленський наголосив, що існує пряма залежність: чим більше потужної зброї ми отримаємо, тим швидше зможемо звільнити наших людей і нашу землю.

«Абсолютна більшість українського народу чекає на звільнення нашої території — території України», — наголосив президент.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що його держава, а також Німеччина, Італія та Румунія підтримують негайне надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.

Читайте також:

Блокаду українських портів повинен припинити той, хто її розпочав — Зеленський
Статус кандидата для України може історично посилити свободу в Європі – Зеленський
Зеленський розповів про головну зброю України у війні проти окупантів з РФ
Дополнительно:
Зеленський розповів, яке важке озброєння може приїхати на фронт вже найближчим часом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.