Вт. Июн 28th, 2022
ЗСУ вдарили по позиціях росіян на острові Зміїний - Маломуж

Збройні сили України завдали ракетного удару по тимчасово захопленому росіянами острову Зміїний у Чорному морі.  

Цю інформацію підтвердив військовий експерт, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж 20 червня в ефірі національного телемарафону.

«Ми повинні чітко відстежувати, як ось, наприклад, там останнім часом військові катери, вантажі, які переміщуються, можливо, десанти переміщуються, бити їх за конкретними темами, де вони намагаються провести ту чи іншу операцію, як ось буквально сьогодні на острові Зміїний. Де по острову та по катеру завдано правильного удару», — зазначив він.

Також, за словами експерта, з іншого боку, потрібно готувати й ефективніші засоби, включаючи авіацію, і завдати в якийсь момент масованого удару по тих засобах, які знаходяться в зоні дії наших протикорабельних засобів.

«Але це вже тактика командування, яка має підготувати таку операцію, яка має забезпечити безпеку проведення та несподіванку. Тоді ми можемо нахабно розбити, як удар по крейсеру «Москва». У цій ситуації готовність має бути за рахунок і іноземних можливих засобів, дуже ефективних, авіації, інших засобів – можливо, диверсійних засобів наших спецслужб, які можуть проводити ці операції як у морі, так і на суші», — зазначив він.

Нагадаємо, Микола Маломуж вважає, що українські контратаки продовжать відкидати російські війська.

Читайте також:

«На дні Чорного моря»: російський буксир «Васілій Бех» затонув після точного удару ЗСУ
Що росіяни роблять на острові Зміїний: військовий експерт розповів про облаштування фортпосту ППО
«Вони там, як суїцидники зараз»: експерт про окупацію острова Зміїний
Дополнительно:
ЗСУ вдарили по позиціях росіян на острові Зміїний - Маломуж

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.