Вс. Авг 14th, 2022
alyona alyona у сльозах звернулася до фанів: "Я стомлена і розбита"

Так, у своєму Telegram-каналі alyona alyona опублікувала доволі емоційне відео, у якому чесно розповіла фанам, що так само, як і всі українці, стомлена та розбита.

Це відео було записане Альоною під враженням від новин останніх декількох днів. Певно, приголомшив реперку жорстокий ракетний обстріл російськими окупантами міста Вінниця, в результаті якого загинула маленька дівчинка, а її мамі відірвало ногу.

alyona alyona розповіла, що багато журналістів її запитують, як їй вдається у такі непрості часи залишатися на позитиві та не втрачати гарний вайб:

«Хотіла сказати, що останні три дні новини дійсно добивають. І європейські журналісти дуже часто мене запитують, типу, ви така позитивна, у вас такий добрий світлий вайб. Від вас така енергія йде. Скажіть: а де ви берете сили? А я їм всім кажу: «А хто вам сказав, що я не за*балася?». Я така як і всі, я теж стомлена, теж розбита, просто можу цього не показувати. Але це не значить, що все класно, все прекрасно. Я не знаю, новини останнім часом п*здець», — сказала не стримуючи сліз Альона.

Нагадаємо, що у четвер, 14 липня, три російські ракети «прилетіли» в центр Вінниці. Одним з об'єктів, який постраждав найбільше, став «Будинок офіцерів», де багато українських артистів дають свої концерти. У момент обстрілу в центрі Вінниці перебувала команда співачки ROXOLANA.

Звукорежисер співачки, 25-річний Женя Коваленко, загинув. Багато хто з команди отрмав серйозні поранення.

Читайте також:

Дмитро Дікусар у військовій формі показав сонячне фото з передової
Сторінку Тіни Кароль в Instagram заблокували
Потап вперше після паралічу обличчя показав, який вигляд має зараз і прочитав вірш про обстріли Вінниці
Дополнительно:
alyona alyona у сльозах звернулася до фанів: "Я стомлена і розбита"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.