Вт. Авг 16th, 2022
Бєдняков пригрозив "дати п**ди" путіністу Лєбєдєву за "чесний" репортаж про Маріуполь

Так, нещодавно росіянин в Instagram, який заборонений в РФ, хизувався тим, що відвідав тимчасово окуповані Росією українські міста.

Путініст приїздив до Енергодара, зокрема до Запорізької АЕС. Також Лєбєдєв був і в Маріуполі, де зняв «чесний» репортаж про життя міста в окупації.

На цю новину гнівно відреагував Андрій Бєдняков. Ведучий зазначив, що спочатку йому хотілося, аби росіянину заборонили в'їзд до всіх цивілізованих країн. Утім, він передумав. Бєдняков зазначив, що у нього є можливість перестріти путініста та дати йому «п**ди».

«Цей «мандрівник» поїхало до Маріуполя і зняло там «репортаж». «Чесний». Туди ж пускають тільки «чесних» зараз. Спочатку хотів, щоб цьому «мандрівнику» закрили в'їзд у всі країни. Але ні. Нехай їздить. Адже так у мене з'явиться можливість десь зустріти цей «блакитний чуб» і дати йому п**ди», — написав в Instagram-stories ведучий.

Нагадаємо, раніше Андрій Бєдняков показав моторошні кадри, на яких видно, що сталося з Маріуполем. Де раніше вирувало життя, нині – одні руїни та попелище.

Читайте також:

Оперний співак про те, як без підготовки захищав Київщину: «Був ящик гранат і не на кожного автомат»
Ракетний удар по Вінниці: член команди Цибульської попав під обстріл
«Ніколи не буде прощення»: зірки відреагували на ракетні обстріли Росією Вінниці
Дополнительно:
Бєдняков пригрозив "дати п**ди" путіністу Лєбєдєву за "чесний" репортаж про Маріуполь

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.